5 maja 2017

Wykłady, warsztaty kulinarne

Dzielenie się moją wiedzą sprawia mi dużą radość. Dlatego nie zamykam się w swoim gabinecie, ale wychodzę opowiadać i pokazywać, co to znaczy smacznie i mądrze jeść. Tutaj dowiesz się gdzie, można mnie spotkać.

Jeśli ciekawi Was, jak odżywiać się podczas ciąży, karmienia piersią albo jak rozszerzeć dietę niemowlaka, to można się tego dowiedzieć w szkole rodzenia PROFEMINAE S.C. w Rybniku, gdzie raz w miesiącu przeprowadzam warsztaty. Zapraszam serdecznie!

Regularnie już prowadzę warsztaty kulinarne mojego autorstwa dla najmłodszych w przedszkolach oraz szkołach. Jest to fantastyczna nauka dla dzieci poprzez zajęcia praktyczne. Poszerzają nie tylko wiedzę o zdrowym żywieniu, ale także rozwijają wiele innych umiejętności – gotowania, sprzątania, poszerzania zdolności motorycznych. Pogłębiają również wiedzę matematyczną oraz przyrodniczą. Niestety dzisiejszy pędzący oraz wymagający świat nie pomaga w kształtowaniu wartościowych nawyków żywieniowych u dzieci, dlatego warto zacząć naukę o tak podstawowych wartościach jak zdrowie już od najmłodszych lat. W razie chęci zapoznania się z dokładną ofertą warsztatową proszę o kontakt.